Loading Content..

SİZİN İÇİN SANAT YAPIYORUZ

HAKKIMIZDA

ÖNCELİĞİMİZ

SANAT YAPIM

Görsel Çözüm Hizmetleri

Sanat Yapım kurulduğu günden bu yana kaliteli ve ilkeli çalışma prensipleri ile yola devam eden bir kuruluştur. Çalışmalarında müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen Sanat Yapım; film ve reklam çekimleri, tanıtım filmleri, fotoğraf çekimleri gibi konuların bulunduğu geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Yönetmenimiz aynı zamanda kurucu olan Metin MAHDUM, Sinema ve Televizyon mezunu, üzerine yönetmenlik alanında master yapmıştır.

Tüm sanat çalışmalarımızda senaryodan çekim aşamalarına kadar tüm beklentilerinizi eksiksiz ve profesyonel bir şekilde karşılayan Sanat yapım; çalışmalarını profesyonel ekip kadrosu ile dünya standartları düzeyinde hizmet vermektedir.

Sanat Yapım olarak, markanızın müşterilerinize doğru tanıtılması için sizlere profesyonel, hızlı ve doğru fiyatlandırılmış hizmetler sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Hizmet Alanımız

Reklam Filmi

Sanat Yapım; özgün ve yaratıcı fikirler üreterek sizin reklam filminizi çeker ve reklamın izlenmesini sağlayacak sanatsal yapıda olmasını sağlar. Reklam filmi konusunda kreatif ve etkili çözümler tasarlayan Sanat Yapım; marka bilinirliğini yükseltecek projelere imza atarak müşteri sayınızın artmasında doğrudan yol oynar. Akılda kalıcılık, kolay anlaşılabilirlik, özgünlük, yaratıcılık ve etkileyicilik gibi unsurların dikkate alınarak hazırlanır.

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi; ürünleri hedef kitleye tanıtmanın en etkili yöntemlerindendir. Tanıtım filmi konusunda etkili videolar tasarlayarak söz konusu markanın bilinirliğini, güvenilirliğini ve prestijini artıran Sanat Yapım; potansiyel müşterilere maksimum seviyede ulaşılmasını sağlayarak müşteri sayısının artmasında etkin bir rol üstlenir. İş ve eğlence dünyasının ürün tanıtım filmi ihtiyaçlarına yönelik efektif projeler gerçekleştirir ve değer katan çözüm ortağı olur.

Etkinlik – Lansman Tanıtım Filmi

Sanat Yapım; etkinliklerin en can alıcı bölümlerini en kreatif şekilde anlatan videolar hazırlayarak etkinliğe katılanların yanı sıra katılmayanlar üzerinde de büyük ilgi uyandırır. Konser, parti, fuar, seminer, sempozyum, konferans, lansman, vb. tüm organizasyonlar için etkinlik videoları hazırlayan Sanat Yapım, kreatif yaklaşımı ve iletişim dinamiklerine hakim ekibiyle, organizasyonun bilinirliğini ve prestijini artıran nitelikli videolar tasarlar.

Sosyal Medya Reklamı

Sosyal medya videosu, markaların varlıklarını güçlendirerek sürdürebilmeleri veya güçlü pozisyonlarını kaybetmemeleri açısından iletişim stratejilerine artık mutlaka dahil ettikleri bir iletişim aracıdır. Bu da markaların, daha fazla kişiye ulaşmasını sağlıyor. Sanat Yapım; Benzer şekilde bir markanın; kampanyalarını, indirimlerini, fırsatlarını, etkinliklerini, yeni ürün veya hizmetlerini de sosyal medya videosu kullanarak tanıtmak, marka bilinirliği ve prestiji için artı değer oluşturuyor.

Fotoğraf Çekim Hizmeti

Sanat Yapım; bünyesinde bulunan uzman fotoğrafçı kadrosu ve ürün çekimi kulvarındaki 10 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan prodüksiyon şirketidir. Profesyonel ürün çekimleriyle ürünlerinizin satışını artırabilir, onları potansiyel müşteri kitleleriyle buluşturabilirsiniz. Çalışmak için bizi seçtiğinizde bu alanda uzman kadroyla çalışmış olacak, çekim öncesi ve sonrası tam destek alacaksınız.

Eğitim Videoları

Sanat Yapım; eğitim videolarında mesajı ve bilgiyi en doğru şekilde verecek kurgular yaparak izleyicinin öğrenmesine katkı sağlar. Müşteri tarafından gelen brief doğrultusunda eğitim videoları, izleyicide en fazla etki yaratacak şekilde tasarlanmalıdır. Eğitim filminin başarıya ulaşması için anlatılacak konunun akıcı, pratik ve akılda kalıcı şekilde işlenmesi gerekir. Sanat Yapım’ın üst düzey stüdyolarındaki uzman ekibi; şirket içi kurumsal eğitim videoları, okullar için eğitim videoları, online eğitim videoları gibi eğitsel videolar tasarlama konusunda engin deneyimlere sahiptir.

ÇALIŞMALAR

Referanslarımız

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

Bizimle İletişime Geçin!

Mail: info@sanatyapim.com 

Ofis: 0212 963 05 43  Tel: 0543 435 45 45

Ofis Adres: Emirgan mah. Hekimata cad. No:57 Sarıyer/İstanbul

 

-BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN-