SİZİN İÇİN SANAT YAPIYORUZ

EN UYGUN FİYATA EN PROFESYONEL HİZMET

HAKKIMIZDA

ÖNCELİĞİMİZ

SANAT YAPIM

Görsel Çözüm Hizmetleri

Sanat Yapım kurulduğu günden bu yana kaliteli ve ilkeli çalışma prensipleri ile yola devam eden bir kuruluştur. Çalışmalarında müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen Sanat Yapım; reklam filmi, kurumsal tanıtım filmleri, etkinlik ve lansman filmleri, kurum içi eğitim videoları gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Rekabetle başa çıkmak için gerekli şeylerin, marka değeri, güven, ürün veya hizmet kalitesi ve başarılı tanıtım videosu olduğuna inanıyoruz. İçinde bulunduğumuz bu aşırı medyatik ve mobil bilişim çağında, pazarınız içerisindeki basamakları Sanat Yapım işbirliğiyle birlikte güvenle ve ivmeli bir şekilde aşmanız için, tüm profesyonel kadromuz ve yönetmenimiz ve kurucumuz Metin Mahdum ile var gücümüzle çalışıyoruz.

Sanat Yapım olarak, markanızın müşterilerinize doğru tanıtılması için sizlere hızlı ve en uygun fiyata en profesyonel hizmetler sunuyoruz.

KALİTE VE HİZMET

En Uygun Fiyata En Profesyonel Hizmet

Sanat Yapım olarak, kurumsal tanıtım filmi çekimi, firma tanıtım videosu, reklam filmi, lansman ve etkinlik filmleri gibi en uygun fiyata en profesyonel hizmeti sunuyor.  Kitleler üzerindeki en etkili iletişim aracı olan video içeriklerinin üretimi konusunda özgün, kararlı ve çarpıcı çözümlerle, sizleri ve kitlenizi ortak paydada buluşturuyoruz. Bunun için profesyonel ve yaratıcı ekibimizden, iş dünyasının yenilikçi isteklerinden ve markanızın katma değerini yükseltme hedefimizden güç alıyoruz.

Müşterilerinize gösterebileceğiniz sizi tanıtan bir tanıtım filmi, reklam filmi, lansman ve etkinlik filmleri gibi ihtiyaç doğrultusunda, üstünde durduğumuz “kurumsal kimlik” olgusuna göre hareket ederek, sizler ve müşterileriniz üzerinde yaratmak istediğiniz olumlu hava için, Sanat Yapım Görsel Çözüm Hizmetleri olarak tam ve doğru hizmetlerle burdayız.

HİZMETLERİMİZ

Hizmet Alanımız

Reklam Filmi

Sanat Yapım; özgün ve yaratıcı fikirler üreterek sizin reklam filminizi çeker ve reklamın izlenmesini sağlayacak sanatsal yapıda olmasını sağlar. Reklam filmi konusunda kreatif ve etkili çözümler tasarlayan Sanat Yapım; marka bilinirliğini yükseltecek projelere imza atarak müşteri sayınızın artmasında doğrudan yol oynar. Akılda kalıcılık, kolay anlaşılabilirlik, özgünlük, yaratıcılık ve etkileyicilik gibi unsurların dikkate alınarak hazırlanır.

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi; ürünleri hedef kitleye tanıtmanın en etkili yöntemlerindendir. Tanıtım filmi konusunda etkili videolar tasarlayarak söz konusu markanın bilinirliğini, güvenilirliğini ve prestijini artıran Sanat Yapım; potansiyel müşterilere maksimum seviyede ulaşılmasını sağlayarak müşteri sayısının artmasında etkin bir rol üstlenir. İş ve eğlence dünyasının ürün tanıtım filmi ihtiyaçlarına yönelik efektif projeler gerçekleştirir ve değer katan çözüm ortağı olur.

Etkinlik – Lansman Tanıtım Filmi

Sanat Yapım; etkinliklerin en can alıcı bölümlerini en kreatif şekilde anlatan videolar hazırlayarak etkinliğe katılanların yanı sıra katılmayanlar üzerinde de büyük ilgi uyandırır. Konser, parti, fuar, seminer, sempozyum, konferans, lansman, vb. tüm organizasyonlar için etkinlik videoları hazırlayan Sanat Yapım, kreatif yaklaşımı ve iletişim dinamiklerine hakim ekibiyle, organizasyonun bilinirliğini ve prestijini artıran nitelikli videolar tasarlar.

Sosyal Medya Reklamı

Sosyal medya videosu, markaların varlıklarını güçlendirerek sürdürebilmeleri veya güçlü pozisyonlarını kaybetmemeleri açısından iletişim stratejilerine artık mutlaka dahil ettikleri bir iletişim aracıdır. Bu da markaların, daha fazla kişiye ulaşmasını sağlıyor. Sanat Yapım; Benzer şekilde bir markanın; kampanyalarını, indirimlerini, fırsatlarını, etkinliklerini, yeni ürün veya hizmetlerini de sosyal medya videosu kullanarak tanıtmak, marka bilinirliği ve prestiji için artı değer oluşturuyor.

Fotoğraf Çekim Hizmeti

Sanat Yapım; bünyesinde bulunan uzman fotoğrafçı kadrosu ve ürün çekimi kulvarındaki 10 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan prodüksiyon şirketidir. Profesyonel ürün çekimleriyle ürünlerinizin satışını artırabilir, onları potansiyel müşteri kitleleriyle buluşturabilirsiniz. Çalışmak için bizi seçtiğinizde bu alanda uzman kadroyla çalışmış olacak, çekim öncesi ve sonrası tam destek alacaksınız.

Eğitim Videoları

Sanat Yapım; eğitim videolarında mesajı ve bilgiyi en doğru şekilde verecek kurgular yaparak izleyicinin öğrenmesine katkı sağlar. Müşteri tarafından gelen brief doğrultusunda eğitim videoları, izleyicide en fazla etki yaratacak şekilde tasarlanmalıdır. Eğitim filminin başarıya ulaşması için anlatılacak konunun akıcı, pratik ve akılda kalıcı şekilde işlenmesi gerekir. Sanat Yapım’ın üst düzey stüdyolarındaki uzman ekibi; şirket içi kurumsal eğitim videoları, okullar için eğitim videoları, online eğitim videoları gibi eğitsel videolar tasarlama konusunda engin deneyimlere sahiptir.

ÇALIŞMALAR

Referanslarımız

REFERANSLARIMIZ

 

 

 


 

BLOG

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişim

Mail: info@sanatyapim.com 

Ofis: 0212 963 05 43 

Ofis Adres: Siyavuşpaşa, Mimoza Sk. No:16, 34182, Bahçelievler/İstanbul


 

HIZLI FİYAT ALIN

 

Hızlı Fiyat Almak İçin Tıklayınız