Category: Genel, Genel Kültür, Hizmetlerimiz

2D Animasyon Filmi

Günümüzün ticari rekabet koşullarında reklamcılık kavramı artık çok daha önemli bir yer tutuyor. Bu konsept içerisinde yer alan 2D animasyon filmi tarzında bir çalışma düşünüyorsanız şu an bulunduğunuz adresin çok doğru bir yer olduğunu hemen belirtelim. Bu çerçevede web sayfamız gerek dijital anlamda, gerekse fiziki reklam videoları hazırlayarak kampanyanıza doping etkisi yapacak bir eserleri ortaya çıkarıyor. Tabi takdir edersiniz ki bu çalışma kalite bakımından istenileni veremezse firmanın ciddiyetinin sorgulanmasına bile yol açabiliyor. Dilerseniz şimdi bir 2D Animasyon filmi çalışması adına neler yapıyoruz kısaca detayları aktaralım.

 

2D Animasyon Fiyatları Gayet Makul Düzeyde Tutuluyor

Böylesine önemli bir projeye karar verildiğinde öncelikli soruların arasında 2D animasyon fiyatları ne kadardır şeklinde pek çok soru geliyor. Hemen izah edelim, her ürün veya hizmet çok farklı enstantanelerden oluşuyor. Bu yüzden maalesef net bir fiyat verebilmek pek mümkün değil, ancak firmamızın bu alanda her bütçeye uygun projeler geliştirdiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Ayrıca 2D animasyon çalışması için firmamızı tercih etmeniz durumunda piyasa koşullarındaki en optimum çözümleri sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. İsterseniz artık sizleri daha fazla bekletmeyelim ve proje sürecindeki diğer ayrıntıların neler olduğuna bakalım.

 

Reklam Filmi İçin Çok Doğru Bir Adreste Bulunuyorsunuz

Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesi ile bizlerden profesyonel destek talep eden firma veya bireysel müşterilerimize profesyonel bir reklam filmi için önceliğimiz o proje için yeterli düzeyde bilgi edinmektir. Elbette bu bilgiler sizin tarafınızdan firmamıza aktarılıyor ve animasyon filminde yer almasını istediğiniz öğeleri bizimle paylaşıyorsunuz. Aldığımız bu veriler ışığında çalışmalarımıza hemen başlıyoruz ve ihtiyaç duyulan animasyon karakter ve mekânların çizimi için start veriyoruz. İllüstrasyon, vektörel programlar ve Photoshop programları kullanılarak oluşturulan taslaklar ürün veya hizmetinizi ön plana çıkaracak hareketli kombinasyonlarla zenginleştiriliyor. Daha sonra kurgu&montaj çalışmaları sürdürülen projeye müzik altyapısı ve seslendirme ilave edilerek milyonlarca insanla buluşacak görsel ve işitsel projede artık sona geliniyor. Bunun yanı sıra 2D animasyon projesinin hangi görsel mecralar da kullanılacağı yönünde firmamızı aydınlatmanız durumunda aynı proje içerisinden farklı sürelerde birden fazla çalışmayı sizlere takdim edebiliyoruz. Firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve ayrıntılar için telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Esen kalınız.

 

 

Daha önceki yapmış olduğumuz 2D animasyon hizmetlerimiz için tıklayınız

Hızlı Fiyat Alın


Hızlı Fiyat Almak İçin Tıklayınız