istanbul reklam ajansı

Category: Biz Kimiz?, Çalışmalarımız, Genel, Hikayeler, Sinema

İstanbul Reklam Ajansı

Günümüzde artık ne yaptığınız kadar onu nasıl anlattığınızın da çok büyük bir önemi var. Dolayısıyla ürün ya da hizmetinizi tanıtmak üzere İstanbul reklam ajansı arayışlarınıza profesyonel çözümler getirecek firmamızın web sayfasını yakından takibi almanızı öneriyoruz. Çünkü her biri kendi alanında uzman bir ekibimiz var ve reklam bizim işimiz efendim. Elbette baştan sonra bir projeyi üstlenecek bu ekip sizlerin başarısı için uzun yıllara yayılan deneyimini sonuna kadar kullanacaktır.

Reklam Ajansı Olarak Hizmetlerimiz Komplike Bir Süreçte İlerliyor

İsterseniz bu noktadan itibaren her yönüyle tanıtımı başarılı kalacak firmamızın reklam ajansı hizmetlerinin konsept içerisinde nasıl hareket ettiğini aktarmaya gayret edelim. Öncelikle firmamız ile kurmuş olduğunuz ilk irtibat sonrasında tanıtımı gerçekleştirilecek olan ürün ya da hizmetin detaylarını bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Bu veriler firmamıza ulaştıktan sonra artık geriye ürünle ilgili hangi formatta bir tanıtım yapmak istediğinizi aktarmak kalıyor. Bu noktada küçük bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Eğer sizlerde daha önce son derece başarılı çalışmalara imza atmış yeterli düzeyde bilgi birikimine ve tecrübeye sahip bir İstanbul reklam ajansı ile çalışmak istiyorsanız bu alanda hayli önemli referanslara sahip olduğumuzu anti parantez belirtmiş olalım.

Reklam Filmleri İçin Örnek Çalışmalarımızı Lütfen İnceleyiniz

İsterseniz sizi daha fazla bekletmeyelim ve her biri birbirinden başarılı reklam filmleri  için sizleri nasıl bir süreç beklediğini maddeler halinde açıklayalım.

  • Ürün veya hizmet görselleri çekimi
  • Stüdyo ortamında gerçekleştirilecek çekimler
  • Yüksek çözünürlüğe sahip kaliteli görüntü hizmeti
  • 2D animasyon çalışmaları
  • Fiziki oyuncularla gerçekleştirilen
  • Grafik tasarım, vektörel çalışmalar, İllüstrasyon ve Photoshop
  • Projeye uygun müzik altyapısı
  • Arka plan sade temalar üzerinde gerçekleştirilen ve Dijital platformlara uygun Lookbook çekimler
  • Ürüne odaklı arka plan çekimlerinden oluşan Dekupe formatında çalışmalar
  • Son olarak sizlerden gelecek talebe göre uygun seslendirme çalışmaları

Gibi daha pek çok sayamayacağımız farklı hizmet türünden bir araya gelen projeleri size teslim ederek çalışmamızı tamamlamış oluyoruz efendim. Sözün kısası makul fiyatları ve kredi kartı avantajları ile İstanbul reklam ajansı arıyorsanız doğru yerdesiniz efendim. Muhteşem tanıtım kampanyalarında buluşmak dileğiyle esen kalınız.

Hızlı Fiyat Almak İçin Tıklayınız