Category: Biz Kimiz?, Genel, Genel Kültür, Hizmetlerimiz

Reklam Ajansı

Reklamın iyisi-kötüsü olmaz diye yanlış bir kavram vardır. Çünkü kötü reklam ticari zarar anlamını taşıyor. Dolayısıyla profesyonel bir reklam ajansı ile çalışarak bu risklere girmeden hedeflerinize ulaşmanızı öneriyoruz. Peki, uzman bir ekip desteği ile gerçekleşen bir reklam kampanyası nasıl dizayn edilir. Eğer sizinde ürün ya da hizmetiniz için aklınızda tasarladığınız bir reklam çalışması bulunuyorsa, şu an çok doğru bir sayfadasınız ve bu kampanyayı en makul fiyat koşullarında gerçekleştirmek üzeresiniz. Tek yapmanız gereken firmamızı aramak ürün veya hizmetin izi anlatmak ve gerisini profesyonel ekibimizle bırakmak olacaktır efendim.

 

İstanbul Reklam Ajansları Arasında Tercihiniz Olmaya Devam Ediyoruz

 

Tabii takdir edersiniz ki bir reklam kampanyası bu kampanyayı sürdüren ekibin başarısına göre şekilleniyor. Dolayısıyla bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı çalışma performansı ile İstanbul reklam ajansları arasındaki tercihiniz olmaya devam eden firmamızı sizlerinde seçmesini tavsiye ediyoruz. Üstelik hizmetlerimizi kredi kartı avantajları eşliğinde takdim edebiliyoruz. Dilerseniz bu noktada süreç nasıl işliyor aktarmaya çalışalım. Profesyonel ekibimiz sizlerden elde edilen bilgiler doğrultusunda çalışmalarına start veriyor. Ürün veya hizmetle ilgili bu bilgiler çerçevesinde analizler yapılıyor ve öncelikli hedef kitle belirleniyor. Ekibimiz tarafından gerçekleştirilen bu analizler sonrasında artık tanıtımı her anlamda mümkün kılacak diğer aşamalara geçiyoruz

 

  • Ürün çekimi
  • Hizmetle ilgili profesyonel çekimler
  • Çekimler havadan karadan çekimler
  • İç ve dış mekan çekimleri
  • Grafik, illüstrasyon, photoshop ve diğer programlarla desteklenen animasyonlar
  • Seslendirme (İsteğe göre)
  • Müzik altyapısı
  • Fiziki oyuncularla gerçekleştirilen prodüksiyon hizmetleri
  • Reklam filminde yer alacak efektler

Kurumsal reklam ajansı hizmetlerimizin sadece küçük bir bölümünü oluşturuyor.

 

 

Reklam Kampanyası İçin Doğru Adrestesiniz

Son derece etkileyici bir reklam kampanyası için sizlere uzman çözümleri sunan firmamızı gün içerisinde hiç çekinmeden arayabileceğinizi lütfen unutmayınız. Bunun yanı sıra en güncel reklam fiyatları ve yenilikler hakkında bilmek istediklerinizi firmamızdan sorabilirsiniz. Ayrıca tüm lansman sürecinde yanınızda olacak firmamız, gerek dijital anlamda gerekse karasal yayınlarda yer alacak başarılı bir reklam filmi çalışmasına imza atmanızın yegâne yoludur diyebiliriz. Kurumsal hizmet farkı ile reklam ajansı tercihinizi firmamızdan yana kullandığınız için şimdiden teşekkür ediyoruz. Başarılı projelerde görüşmek dileğiyle esen kalın efendim.

 

 

Hızlı Fiyat Alın


Hızlı Fiyat Almak İçin Tıklayınız