Category: Genel, Genel Kültür, Hikayeler, Hizmetlerimiz

Reklam Filmi Fiyatları

İçinde yaşadığımız modern çağ, artık dijital teknolojiler ile yapılan tanıtımların çok daha etkili bir şekilde kitlelere ulaştırılmasını sağlıyor. Tabii bu teknolojilerin yardımıyla reklam filmi fiyatları oldukça makul seviyelere düşmüş durumda. Eğer sizinde hizmet veya ürün tanıtımı için bir reklam filmi hayaliniz varsa şu an bulunduğunuz sayfamız çok doğru bir seçenek olacaktır. Çünkü uzun yıllara dayalı tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler üretiyoruz efendim. Üstelik kredi kartına ödeme avantajlarımız eşliğinde makul fiyatlarımızdan büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Bu nedenle ister dijital anlamda ister fiziki şartlarda bir reklam filmi için hayallerinizi daha fazla ertelemenize hiç gerek yok efendim. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak olacaktır.

 

Reklam Filmi Yapma Konusunda Kısaca Sizleri Aydınlatalım

Öncelikle sizin belirli bir harcama yapmanızı gerektirecek reklam filmi yapma konusunda karar verdiğinizde oldukça sıkı takip edilen bir sürecin start alıyor. Bu anlamda ürün ya da hizmetiniz hakkında bizleri yeterli düzeyde bilgilendirmeniz durumunda çalışmamızın ikinci aşaması olan tüketici analizi sürecini başlatıyoruz. Bu çalışmada hedefimiz, sizin ürün veya hizmetinizin hangi kitlelere ulaşması gerektiği ve reklam filmi fiyatları anlamında nasıl bir tasarruf sağlanabilir stratejilerini belirlemektir. Bu perspektifte;

 

  • Sürecimiz yapılan analizler sonucunda ortaya çıkan verilere göre reklam filminin hangi opsiyonlarda gerçekleşeceğine karar vermekle başlıyor
  • İç ve dış mekân çekimleri için Dekor, Sahne veya Kostüm gereksinimleri karşılanıyor
  • Dijital veya fiziksel anlamda çekim gerektiren alanlarda çalışmalar ile süreç devam ediyor
  • İhtiyaç duyulması halinde stüdyo ortamında ürün veya hizmet çekimleri gerçekleştiriliyor
  • Havadan Drone çekimleri veya karadan tesis çekimleri hızla tamamlanıyor
  • Elde edilen materyaller Grafik Tasarım, İllüstrasyon veya vektörel çalışmalarla destekleniyor
  • Kurgu ve montaj hizmetlerimiz ile proje olgunlaşıyor
  • Görsel aktarımda anlatılacak seslendirme metni ve seslendirme sanatçısı eşliğinde videonun diğer aşamaları aynı anda geçiliyor.
  • Prodüksiyon gerektiren tüm çalışmalarda uzman ekibimiz görev alıyor

 

Görüldüğü üzere profesyonel anlamda tanıtıma sadece bir telefon mesafesindesiniz efendim. Lütfen reklam filmi fiyatları maliyeti için hiçbir endişe taşımayın. Arayın görüşelim mutlaka optimum çözümlerle karşınıza çıkacağımıza emin olabilirsiniz. Muhteşem projelerde görüşmek dileğiyle, esen kalınız.

 

Daha önceki yapmış olduğumuz reklam filmlerimiz için tıklayınız

Hızlı Fiyat Alın


Hızlı Fiyat Almak İçin Tıklayınız