Category: Genel, Genel Kültür, Hizmetlerimiz

Web Sitesi Tasarımı

Dijital çağın en önemli avantajı hiç kuşkusuz daha önce reklam ve tanıtıma harcanan maliyetleri oldukça aşağı seviyelere düşürmesidir diyebiliriz. İşte web sitesi tasarımı tam olarak bu algoritmanın en tepesinde bulunuyor ve ilk aşama sistem olarak kabul ediliyor. Bir alan adı, yani Domain ve bu alan adını barındıracak sunucu yani Hosting sağlanmasının hemen ardından tercihinize göre bir web tasarımı bu önemli alanda bulunmanız için yeterli oluyor. Dilerseniz sayfamızdan günümüzün modern koşullarına uygun yapılandırılmış bir web tasarımı için faydalanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, efendim modern görünümü ve işlevsel fonksiyonları ile harikulade bir tasarım şu anda sizlere bir telefon mesafesinde bulunuyor. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden oldukça kısa bir süre içerisinde muhteşem bir web sayfasına nasıl sahip olabileceğinizi aktarmaya çalışalım.

Web Tasarımı Üç Aşamadan Oluşuyor

Oldukça makul fiyatlarla sürdürmüş olduğumuz web tasarım projesinde az önce de bahsettiğimiz gibi 1. basamak alan adı tespiti ile başlıyor. Elbette bu alan adının sizin konseptinize uygun bir seçim olması hayati bir öneme sahip. Aksi takdirde daha yolun başında hatalı bir giriş yapılmış olur ve bu da web sayfasından yeterli düzeyde faydalanmamanız anlamına geliyor. Ancak lütfen hiç merak etmeyiniz bu anlamda firma olarak sizlere aynı zamanda danışmanlık hizmetleri veriyoruz ve gereksinim duyduğunuz alan adının seçiminde sizlere yardımcı oluyoruz. İkinci aşama olan hosting yani sitenizin 7/24 barındırılacağı ve açık tutulacağı sistemde yine tarafımızdan talep etmeniz durumunda sağlanıyor. Son aşama olan web sitesi tasarımı ise tamamen size özgün bir yapıda hazırlanıyor.

Dijital Ajans Hizmeti Sunuyoruz

Elbette kurulum tamamlandıktan sonra sizleri yalnız bırakmıyoruz ve web sitesi tasarımı tam anlamıyla faal bir şekilde sizlere teslim ediliyor. Admin panel düzenlemeleri ve sizin kolayca içerik girebilmenizi sağlayacak pek çok farklı özelliklerin bir arada sunulduğu firmamız dijital ajans hizmetlerinden büyük memnuniyet duyacağımızı düşünüyoruz. Bunun yanı sıra Javascript uygulamaları, ihtiyaç duyduğunuz iletişim formları, üst menü ayarlamaları ve diğer ayrıntılarıyla muhteşem bir web site tasarımı gerçekleştiriyoruz ve sizlerin memnuniyetinizi mutlaka sağlıyoruz. Web sitesi tasarımı için firmamızı tercih ederek çok doğru bir seçim yaptığınıza lütfen emin olunuz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Daha önce yapmış olduğumuz web sitesi işlerimiz için aşağıda bulunan formu doldurarak öğrenebilirsiniz.

Hızlı Fiyat Alın


Hızlı Fiyat Almak İçin Tıklayınız